Dron DJI Mavic 3 Pro – każdy krajobraz w Twoim zasięgu

Jeszcze ciekawsze kompozycje, obraz przepełniony szczegółami, swoboda i bezpieczeństwo latania – poznaj najnowszy model drona DJI Mavic 3 Pro.   

Drony to fantastyczne urządzenia nie tylko dla miłośników fotografowania i filmowania. Oprócz tego, że za ich pomocą zrobisz spektakularne zdjęcia i filmy z lotu ptaka, możesz obserwować i podziwiać przyrodę oraz zwiedzać zakątki, których z ziemi nie dostrzeżesz.  DJI Mavic 3 Pro dostarczy Ci niepowtarzalnych wrażeń i pozwoli rozwinąć Twoje twórcze zdolności.

DJI Mavic 3 Pro – 3 kamery, szczegółowość, niezawodny zoom

Model mimo swojej kompaktowej budowy łączy w sobie aż 3 kamery, dzięki czemu jest jeszcze praktyczniejszy i bardziej funkcjonalny. Możesz swobodnie zmieniać kompozycje, wybierając na dotykowym wyświetlaczu jedną z trzech opcji:

  • Kamera Hasselblad z matrycą CMOS 4/3 – pozwala robić 12-bitowe zdjęcia RAW i nagrywać bogate w szczegóły filmy 5.1K/50FPS 
  • Średnia kamera Tele z matrycą CMOS 1/1,3 – umożliwia nagrywanie filmów 4K/60FPS. Dodatkowo kompresuje ostrość dzięki czemu pozwala doskonale wyróżnić wybrany obiekt
  • Kamera Tele z matrycą CMOS 1/2 – kamera Tele 166 mm oferuje 7-krotny zoom optyczny i 28-krotny zoom hybrydowy. To oznacza, że możesz w dobrej jakości filmować np. dziką przyrodę. Aby uchwycić najlepsze momenty, nie musisz podlatywać zbyt blisko  
Premiera drona DJI Mavic 3 Pro

Dla odważnych ujęć

DJI Mavic 3 Pro oznacza także jeszcze odważniejsze i bardziej brawurowe kadry. 8 szerokokątnych czujników wizyjnych dba o wykrywanie i omijanie przeszkód we wszystkich kierunkach. Dron – dzięki zaawansowanej funkcji RTH – umożliwia też automatyczne planowanie bezpiecznych tras powrotu do punktu startu.

Wiele innych inteligentnych opcji, w które wyposażono DJI Mavic 3 Pro, pozwolą nadać Twoim materiałom oryginalności i wyjątkowości.

  • MasterShots i QuickShots – to automatyczne tworzenie złożonych nagrań
  • Panorama – umożliwia uchwycenie krajobrazu na szczegółowej fotografii 100 MP 
  • Tryby śledzenia – usprawniają przesyłanie zdjęć i filmów na smartfon

Ponadto możesz bezprzewodowo połączyć drona z aplikacją LightCut. Dzięki temu szybko przeglądasz i edytujesz swoje materiały. 

DJI Mavic 3 Pro nie ogranicza i pozwala na swobodne planowanie lotów. Dron może unosić się w powietrzu nawet przez 43 minuty. Oprócz tego, dzięki zaawansowanemu systemowi DJI O3+, możliwa jest transmisja wideo na odległość do 8 km.

Kup DJI Mavic 3 Pro w przedsprzedaży. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (4 głosy)