Do 30 rat 0% na sprzęt – kupuj smartfony, laptopy i wiele więcej bez przepłacania

Do 5 maja trwają u nas raty 0%. Oferta obejmuje wybrane produkty, których płatność możesz rozłożyć nawet na 30 rat 0%. Zobacz, jaki sprzęt możesz kupić w tej promocji. 

Nawet 30 rat 0% na sprzęt

Promocja ratalna obejmuje sprzęty z różnych kategorii – to między innymi smartfony, laptopy czy smartwatche. W zależności od tego, na jakie urządzenie się zdecydujesz, możesz skorzystać z 20 lub 30 rat 0%:

Nasza promocja pozwoli Ci kupić sprzęt do rozrywki czy pracy bez nadmiernego obciążania budżetu. Raty 0% oznaczają brak dodatkowych kosztów kredytowych, a więc zapłacisz za sprzęt dokładnie tyle ile on kosztuje w 20 lub 30 równych ratach.

Raty 0% kwiecień-maj 2024

Flagowe urządzenia na raty 0%

Garmin Fenix 7X Solar

Smartwatch z tej oferty to gadżet dla aktywnych osób. Posiada wiele zaawansowanych funkcji sportowych oraz monitorujących zdrowie. Ponadto wykazuje się dużą wytrzymałością oraz wydajnością.

HP 255 G9 Ryzen 5 5625U  

Laptop dedykowany jest do pracy biurowej czy dla uczniów i studentów. Charakteryzuje się dużą wydajnością, jakościowym wyświetlaczem, płynną i szybką pracą oraz dużą ͏mobilnością. Wszystko to wpływa na komfort i jakość pracy.

Xiaomi 14

To natomiast flagowy smartfon dla wymagających użytkowników. Jest wyposażony w wysokiej klasy wyświetlacz AMOLED, wydajny procesor, zaawansowany zestaw aparatów i dodatkowe funkcjonalności jak łączność 5G czy NFC.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 

Hulajnoga dla dorosłych szukających wygodnej alternatywy dojazdów do pracy czy na uczelnię. Model posiada wygodną i bezpieczną konstrukcję – możesz łatwo ją składać i przenosić. Dodatkowo kierownica została wyposażona w łatwo obsługiwany kierunkowskaz dla jeszcze większego bezpieczeństwa w czasie jazdy.

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo

Dron to z kolei zaawansowane urządzenie dla fanów niebanalnej rozrywki. Ten model jest gwarancją doskonałej jakości i imponujących nagrań z lotu ptaka. Jego funkcjonalność pozwala na tworzenie najbardziej kreatywnych ujęć, a przy tym możesz cieszyć się długim i bezpiecznym lotem.

Raty 0% na te produkty trwają do 5 maja 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)