Czas zmienia się na lepsze – kupuj taniej smartfony, laptopy i wiele więcej

Przed nami nie tylko lepszy, letni czas, ale również lepsze ceny w naszym sklepie. Przeceniamy smartfony, laptopy, urządzenia smart home, AGD, telewizory i wiele więcej sprzętów, które poprawią jakość Twojego życia tej wiosny.

Sprawdź promocje

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią porządkowanie i odświeżanie domów, mieszkań, biur, ogrodów. Nie przepłacaj – skorzystaj z rabatów na:

  • Urządzenia biurowe – laptopy, komputery czy tablety
  • Sprzęty domowe – telewizory, małe i duże AGD, smart home
  • Urządzenia do rozrywki – smartfony, laptopy i komputery gamingowe, sprzęt foto
Zmiana czasu - promocje

Szybko i nowocześnie

Lenovo Ideapad 3-15 Gaming Core i5-12450H to swoboda czatowania, przeglądania, streamowania, edytowania, nagrywania i odtwarzania bez opóźnień. Laptop gwarantuje najwyższą wydajność dla graczy i twórców. Za wysokie osiągi odpowiada procesor Intel Core 12. generacji oraz karta graficzna GeForce RTX serii 30, która dodatkowo zapewnia najbardziej realistyczną grafikę z ray tracing i najnowocześniejsze funkcje sztucznej inteligencji.

Podczas rozgrywki potrafi być naprawdę gorąco. Atmosferę z łatwością ostudzi ulepszonym systemem chłodzenia, który zastosowano w laptopie IdeaPad Gaming 3. System działa szybko, cicho i skutecznie.

Dla biznesu – bądź niezawodny

HP EliteBook 840 G8 Core i5-1135G7 to natomiast laptop biznesowy – model, który pozwoli Ci zostać produktywnym i skutecznym przy każdym zadaniu. Dziś dla specjalistów wielu branż, wydajność, szybkość i niezawodność sprzętu, to podstawa pracy. HP EliteBook 840 z pewnością nie zawiedzie, oferując:

  • Solidny procesor Intel Core i5
  • Szybki i pojemny dysk SSD
  • 8 GB RAM

Dodatkowo, laptop jest ultralekki i smukły, a przy tym gwarantuje duży komfort pracy – zapewnia stosunek 85% ekranu do obudowy i posiada wygodną klawiaturę, charakteryzującą się cichą pracą.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 (3 głosy)