Czas na ferie, czas na promocje! Upoluj wymarzony sprzęt gamingowy w świetnej cenie

Gamingowe ferie czas start! Przygotowaliśmy promocje na kilkadziesiąt sprzętów i akcesoriów do gier. Na rabaty załapiesz się do 28 lutego. 

Zobacz w czym możesz wybierać.

Wśród Was z pewnością nie brakuje miłośników gier komputerowych. Dwa tygodnie wolne od obowiązków i nauki, zdaje się być doskonałym czasem na wypróbowanie nowych gierek lub zdobycie kolejnych rekordów w ulubionym tytule. Sprawdź, jakie rabaty możesz zgarnąć na sprzęt gamingowy. 

Rozsiądź się wygodnie

Jednym z podstawowych akcesoriów w gameroomie jest wygodny fotel. Odpowiednia postawa ciała jest niezwykle ważna w przypadku spędzania dłuższego czasu przy komputerze. 

Wygodę i możliwość dostosowania do własnych potrzeb zapewni Ci fotel California Access Apache Czerwono-Czarny XL. Oparcie oraz siedzisko fotela wypełniono pianką, która nie ulega odkształceniom. Możesz być spokojny o wygodne oparcie pleców oraz ramion. Również przedramiona i łokcie będą dobrze zaopiekowane – miękkie podłokietniki fotela Apache można dowolnie regulować w górę i dół.

Z łatwością dostosujesz fotel do własnych potrzeb dzięki możliwości stopniowego odchylania aż do 170°. Dodatkowo odchylenie tylnego oparcia można zablokować w wybranym stopniu.

Do 28 lutego fotel gamingowy kupisz taniej o 200 zł.

Promocje na ferie

Rabaty na akcesoria

Jeśli któreś z gamingowych urządzeń peryferyjnych wymaga akurat wymiany, to jest to najlepszy czas. Znajdziesz u nas rabaty także na:

  • Myszki
  • Słuchawki
  • Monitory
  • Klawiatury
  • Konsole

W promocji kupisz m.in. Razer Ornata V3 — niskoprofilową, ergonomiczną klawiaturę gamingową z podświetleniem Razer Chroma RGB.

Klawiatura łączy w sobie ultrasmukłą konstrukcję, bardziej wytrzymałe nakładki klawiszy i specjalne przełączniki mechaniczno-membranowe, które usprawniają pracę i zapewniają duży komfort dla nadgarstków.

Ponadto możesz spersonalizować klawiaturę i korzystać z dynamicznych efektów podświetlenia dzięki dostępności 16,8 mln kolorów i paletę efektów do wyboru.

Wszystkie promocje trwają do 28 lutego 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)