Drukuj

Akcesoria i moduły do przełączników

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.plural | translate}})
Sortuj:
Dostępność:
Polecane

TP-Link MC112CS

Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

0/5 (0 opinii)

TP-Link MC112CS

Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-018]

Kod producenta: [MC112CS]

Typ: konwerter
Standard: RJ-45
Końcówka 1: 1 x RJ-45
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
- 20.9 zł
129,90 zł
109 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł

Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania
Polecane

TP-Link MC111CS

Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

0/5 (0 opinii)

TP-Link MC111CS

Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-009]

Kod producenta: [MC111CS]

Typ: konwerter
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
- 20.9 zł
129,90 zł
109 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,90 zł

Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

TP-Link MC220L

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

5/5 (2 opinie)

TP-Link MC220L

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-014]

Kod producenta: [MC220L]

Typ: konwerter
Standard: RJ-45
Końcówka 1: 1 x RJ-45
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
80,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

Ubiquiti U-POE-AF

Kod systemowy: [NET-WRPA-UQI-032]

Kod producenta: [U-POE-AF]

Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
55,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dostępny w sklepie za godzinę
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

TP-Link MC210CS

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

4.75/5 (2 opinie)

TP-Link MC210CS

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-006]

Kod producenta: [MC210CS]

Typ: konwerter
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
139,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

Ubiquiti POE-48-24W

Kod systemowy: [NET-WRPA-UQI-014]

Kod producenta: [POE-48-24W]

Waga: 135.5 g
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
55,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

TP-Link TL-POE150S

Injector PoE 1Gb/s, 1port, 48VDC, Zgodność ze standardem IEEE 802.3af

4.75/5 (4 opinie)

TP-Link TL-POE150S

Injector PoE 1Gb/s, 1port, 48VDC, Zgodność ze standardem IEEE 802.3af

Kod systemowy: [NET-WR-TPL-082]

Kod producenta: [TL-POE150S]

Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3af
LAN 10/100/1000 Mb/s: tak
Maksymalny zasięg na zewnątrz budynku: 100 m
Szerokość: 81 mm
Wysokość: 24 mm
Głębokość: 52 mm
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
86,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

UBIQUITI POE-24-30W

Kod systemowy: [NET-WRPA-UQI-025]

Kod producenta: [POE-24-30W]

Waga: 156 g
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
73,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet wzmacniacz GIGA ethernet POE

Umożliwie podłączanie użądzeń sieciowych na duże odległości

5/5 (1 opinia)

Intellinet wzmacniacz GIGA ethernet POE

Umożliwie podłączanie użądzeń sieciowych na duże odległości

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-024]

Kod producenta: [560962]

Typ: niezarządzalny
Przeznaczenie: biurkowy
Liczba portów LAN 10/100/1000: 2 szt.
Porty PoE: 2 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
399 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet Media Konwerter RJ45 SFP

RJ-45 10/100/1000Base-TX na SFP GBIC

0/5 (0 opinii)

Intellinet Media Konwerter RJ45 SFP

RJ-45 10/100/1000Base-TX na SFP GBIC

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-019]

Kod producenta: [510493]

Typ: konwerter
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
269 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 508193 Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 1x 10GB SFP+/10GB RJ45

Intellinet 508193 Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 1x 10GB SFP+/10GB RJ45

0/5 (0 opinii)

Intellinet 508193 Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 1x 10GB SFP+/10GB RJ45

Intellinet 508193 Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 1x 10GB SFP+/10GB RJ45

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-027]

Kod producenta: [508193]

Typ: konwerter
Kategoria: 6a
Typ ekranowania: UTP
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
1 389 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 522533 Karta sieciowa RJ45 Gigabit PCI Express

Intellinet 522533 Karta sieciowa RJ45 Gigabit PCI Express

0/5 (0 opinii)

Intellinet 522533 Karta sieciowa RJ45 Gigabit PCI Express

Intellinet 522533 Karta sieciowa RJ45 Gigabit PCI Express

Kod systemowy: [NET-WRK-INN-002]

Kod producenta: [522533]

Typ: wewnętrzna
LAN 10/100/1000 Mb/s: 1 szt.
Rodzaj komunikacji: przewodowa
Interfejs: PCI-E, RJ-45
Maks. szybkość transmisji danych: 1000 Mbps
Wake-On-LAN [WOL]: tak
Szerokość: 122 mm
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
80,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet zasilacz - adapter POE

Umożliwia zasilanie urządzeń POE wprost z sieci Ethernet

0/5 (0 opinii)

Intellinet zasilacz - adapter POE

Umożliwia zasilanie urządzeń POE wprost z sieci Ethernet

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-004]

Kod producenta: [524179]

Liczba portów LAN 10/100: 2 szt.
Porty PoE: 1 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
119,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

TP-Link MC200CM

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

5/5 (2 opinie)

TP-Link MC200CM

Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-008]

Kod producenta: [MC200CM]

Typ: konwerter
Standard: RJ-45
Końcówka 1: 1 x RJ-45
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
159,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 508209 Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX SC SM + injector PoE

Intellinet 508209 Media konwerter Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC Single-Mode, injector PoE+

0/5 (0 opinii)

Intellinet 508209 Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX SC SM + injector PoE

Intellinet 508209 Media konwerter Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC Single-Mode, injector PoE+

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-028]

Kod producenta: [508209]

Typ: konwerter
Standard: RJ-45
Końcówka 2: 1 x RJ-45 gniazdo
Kategoria: 5e
Typ ekranowania: UTP
Rodzaj: jednomodowy
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
489 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 561211 Zewnętrzny regenerator extender sygnału PoE+ Gigabit

Intellinet 561211 Zewnętrzny regenerator extender sygnału PoE+ Gigabit

0/5 (0 opinii)

Intellinet 561211 Zewnętrzny regenerator extender sygnału PoE+ Gigabit

Intellinet 561211 Zewnętrzny regenerator extender sygnału PoE+ Gigabit

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-034]

Kod producenta: [561211]

Typ: niezarządzalny
Liczba portów LAN 10/100/1000: 2 szt.
Porty PoE: 2 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
679 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 561518 Injector PoE+ GIGABIT, 30W, do 100m

Intellinet 561518 Injector PoE+ Gigabit, 30W

0/5 (0 opinii)

Intellinet 561518 Injector PoE+ GIGABIT, 30W, do 100m

Intellinet 561518 Injector PoE+ Gigabit, 30W

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-044]

Kod producenta: [561518]

Typ: niezarządzalny
Liczba portów LAN 10/100/1000: 2 szt.
Porty PoE: 1 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
199,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 561648 Zewnętrzny Extender Ultra PoE 2-portowy Gigabit wandaloodporny

Intellinet 561648 Zewnętrzny Extender Ultra PoE 2-portowy Gigabit odporny na wodę i uszkodzenia

0/5 (0 opinii)

Intellinet 561648 Zewnętrzny Extender Ultra PoE 2-portowy Gigabit wandaloodporny

Intellinet 561648 Zewnętrzny Extender Ultra PoE 2-portowy Gigabit odporny na wodę i uszkodzenia

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-049]

Kod producenta: [561648]

Typ: niezarządzalny
Liczba portów LAN 10/100/1000: 3 szt.
Porty PoE: 3 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x flow control
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2048
Prędkość magistrali wew.: 6 Gb/s
Warstwa przełączania: 2
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
889 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 561389 Przemysłowy Injector Ultra PoE Gigabit, od -40 do +75°C, 60W, IP30

Intellinet 561389 Przemysłowy Injector Ultra PoE Gigabit, 60W

0/5 (0 opinii)

Intellinet 561389 Przemysłowy Injector Ultra PoE Gigabit, od -40 do +75°C, 60W, IP30

Intellinet 561389 Przemysłowy Injector Ultra PoE Gigabit, 60W

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-043]

Kod producenta: [561389]

Typ: niezarządzalny
Liczba portów LAN 10/100/1000: 2 szt.
Porty PoE: 1 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
549 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet Media konwerter gigabit RJ45 na SC WDM

1000Base-T RJ45 na 1000Base-SX SC, jednomodowy 20km

0/5 (0 opinii)

Intellinet Media konwerter gigabit RJ45 na SC WDM

1000Base-T RJ45 na 1000Base-SX SC, jednomodowy 20km

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-010]

Kod producenta: [545075]

Typ: konwerter
Kolor: czarny
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
369 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania
Polecane

{{::product.short_descr}}

{{product.rating.score}}/5 ({{product.comments_count}} opinii)

{{::product.short_descr}}

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: {{product.prices.min_price}} {{product.prices.price_currency}}

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.