Drukuj

Moduły światłowodowe

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.plural | translate}})
Sortuj:
Dostępność:
Polecane

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC

1000Base-SX (LC) wielomodowy, 550 m

0/5 (0 opinii)

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC

1000Base-SX (LC) wielomodowy, 550 m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-003]

Kod producenta: [545006]

Długość fali: 850 nm
Długość fali RX: 850 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód wielomodowy
Maksymalna długość kabla: 0.55 km
Prędkość transmisji: 1 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
169,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

APC Easy BVX700LI-GR

Kod systemowy: [UPS-APC-335]

Kod producenta: [BVX700LI-GR]

Zastosowanie: wolnostojący
Moc wyjściowa pozorna: 700 VA
Moc wyjściowa czynna: 360 W
Napięcie wejściowe: 230 V
Kształt napięcia wyjściowego: schodkowa aproksymacja sinusoidy
Napięcie wyjściowe akumulatora: 12 V
Czas przełączania na UPS: 6 ms
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
374 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 523882 Moduł mini GBIC SFP 1000Base-T RJ45, do 100m

Intellinet 523882 Moduł mini GBIC SFP 1000Base-T RJ45 100 m

0/5 (0 opinii)

Intellinet 523882 Moduł mini GBIC SFP 1000Base-T RJ45, do 100m

Intellinet 523882 Moduł mini GBIC SFP 1000Base-T RJ45 100 m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-032]

Kod producenta: [523882]

Zasilanie: 3.3 V
Maksymalna długość kabla: 0.1 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
239 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM321A

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-012]

Kod producenta: [TL-SM321A]

Długość fali: 1550 nm
Długość fali RX: 1310 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 10 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
96,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet Moduł mini GBIC SFP+ LC

10GBase-LR (LC) wielomodowy 300m

0/5 (0 opinii)

Intellinet Moduł mini GBIC SFP+ LC

10GBase-LR (LC) wielomodowy 300m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-022]

Kod producenta: [507462]

Długość fali: 850 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód wielomodowy
Maksymalna długość kabla: 0.3 km
Prędkość transmisji: 10 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
299 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

TP-Link TL-SM321B

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM | TX: 1310nm / RX: 1550nm | Wbudowany zasilacz +3,3V

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM321B

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM | TX: 1310nm / RX: 1550nm | Wbudowany zasilacz +3,3V

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-015]

Kod producenta: [TL-SM321B]

Długość fali: 1310 nm
Długość fali RX: 1550 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 10 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
83,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM321A-2

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-035]

Kod producenta: [TL-SM321A-2]

Długość fali: 1550 nm
Długość fali RX: 1310 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 2 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
64,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC 545013

Moduł Mini-GBIC SFP 1000Base-LX LC jednomodowy 1310nm 10km

0/5 (0 opinii)

Intellinet Moduł mini GBIC SFP LC 545013

Moduł Mini-GBIC SFP 1000Base-LX LC jednomodowy 1310nm 10km

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-026]

Kod producenta: [545013]

Długość fali: 1310 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 10 km
Prędkość transmisji: 1 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
159,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 508506 Łącze Twinax QSFP+ 40G DAC pasywne, MSA, 1m

Intellinet 508506 Łącze Twinax QSFP+ 40G DAC pasywne MSA 1m

0/5 (0 opinii)

Intellinet 508506 Łącze Twinax QSFP+ 40G DAC pasywne, MSA, 1m

Intellinet 508506 Łącze Twinax QSFP+ 40G DAC pasywne MSA 1m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-057]

Kod producenta: [508506]

Typ: łącznik
Długość: 100 cm
Kolor: czarny
Rodzaj: pasywny
Ilość w zestawie: 1 szt.
Waga: 130 g
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
299 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 508483 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, do urządzeń HPE, 5m

Intellinet 508483 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, do urządzeń HPE, 5m

0/5 (0 opinii)

Intellinet 508483 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, do urządzeń HPE, 5m

Intellinet 508483 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, do urządzeń HPE, 5m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-059]

Kod producenta: [508483]

Typ: łącznik
Standard: SFP
Końcówka 1: 1 x SFP+
Końcówka 2: 1 x SFP+
Długość: 500 cm
Kolor: czarny
Rodzaj: pasywny
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
259 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

Intellinet 508391 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, MSA, 1m

Intellinet 508391 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne MSA 1m

0/5 (0 opinii)

Intellinet 508391 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne, MSA, 1m

Intellinet 508391 Łącze Twinax SFP+ 10G DAC pasywne MSA 1m

Kod systemowy: [NET-WRPA-INN-056]

Kod producenta: [508391]

Typ: łącznik
Standard: SFP
Końcówka 1: 1 x SFP+
Końcówka 2: 1 x SFP+
Długość: 100 cm
Kolor: czarny
Rodzaj: pasywny
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
129,90 zł
Dostępny w salonach
Sprawdź dostępność
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

D-Link DGS-108GL

Kod systemowy: [NET-WRPN-DLI-060]

Kod producenta: [DGS-108GL]

Typ: niezarządzalny
Przeznaczenie: biurkowy
Liczba portów LAN 10/100/1000: 8 szt.
Obsługiwane protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x flow control
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2000
Prędkość magistrali wew.: 16 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
129,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM311LS

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-020]

Kod producenta: [TL-SM311LS]

Długość fali: 1310 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 10 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
73,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM311LM

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-010]

Kod producenta: [TL-SM311LM]

Długość fali: 850 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód wielomodowy
Maksymalna długość kabla: 0.55 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
81,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM5310-T

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-036]

Kod producenta: [TL-SM5310-T]

Zasilanie: 3.3 V
Maksymalna długość kabla: 0.03 km
Prędkość transmisji: 10.3 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
229 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

TP-Link TL-SM5110-LR

Kod systemowy: [NET-WRPA-TPL-037]

Kod producenta: [TL-SM5110-LR]

Długość fali: 1340 nm
Zasilanie: 3.3 V
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 10 km
Prędkość transmisji: 10 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
179,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

UBIQUITI UDC-2

Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-003]

Kod producenta: [UDC-2]

Typ: patchcord
Standard: SFP
Końcówka 1: 1 x SFP+
Końcówka 2: 1 x SFP+
Długość: 200 cm
Kolor: czarny
Model: UBIQUITI UDC
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
139,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

UBIQUITI UDC-1

Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-001]

Kod producenta: [UDC-1]

Typ: patchcord
Standard: SFP
Końcówka 1: 1 x SFP+
Końcówka 2: 1 x SFP+
Długość: 100 cm
Kolor: czarny
Model: UBIQUITI UDC
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
79,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

UBIQUITI UDC-3

Kod systemowy: [NET-SFP-UQI-002]

Kod producenta: [UDC-3]

Typ: patchcord
Standard: SFP
Końcówka 1: 1 x SFP+
Końcówka 2: 1 x SFP+
Długość: 300 cm
Kolor: czarny
Model: UBIQUITI UDC
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
139,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania

0/5 (0 opinii)

MikroTik S-31DLC20D

Kod systemowy: [NET-WRPA-MTK-011]

Kod producenta: [S-31DLC20D]

Długość fali: 1310 nm
Kabel: światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla: 20 km
Prędkość transmisji: 1.25 Gb/s
Zobacz pozostałe cechy Zwiń pozostałe cechy
109,90 zł
Dodaj do porównania
Dodano do porównania
Polecane

{{::product.short_descr}}

{{product.rating.score}}/5 ({{product.comments_count}} opinii)

{{::product.short_descr}}

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: {{product.prices.min_price}} {{product.prices.price_currency}}

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.