Komputronik

Jeden z najbardziej zaufanych sklepów internetowych Polsce.

Posiada w ofercie nie tylko sprzęt komputerowy, ale także RTV i AGD, tablety, laptopy, telefony, smartwatche, spory wybór urządzeń smarthome, foto i video oraz produkty dla domu. Komputronik to idealny stosunek jakości do ceny, ale także usługi dopasowane do nowoczesnego poziomu życia: fachowe doradztwo, montaż komputera, raty, leasing, elastyczne możliwości dostawy, ubezpieczenia, a nawet wniesienie.

Komputronik to także sieć 140 sklepów komputerowych w całej Polsce, w największych miastach takich, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok. Dostępny na miejscu asortyment składa się z najpopularniejszych produktów, dzięki czemu w wygodnych, niewielkich powierzchniowo salonach można szybko dokonać zadowalającego zakupu.

Marka Komputronik wielokrotnie została doceniona przez klientów, zdobywając, m.in. pierwsze miejsce w rankingu Ceneo zaufanych sklepów w kategorii elektronika, Gwiazdę Jakości Obsługi oraz 1. miejsce w rankingu money.pl najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 r.
Dlaczego Komputronik
{{$ctrl.displayText}}
Dlaczego Komputronik