Infolinia: 61 668 00 07
wszędzie
SZUKAJ
wyszukiwanie zaawansowane

To samo środowisko do wszystkiego, co robisz.

Zaktualizuj swój komputer!

Kup Windows

Więcej możliwości, by zrobić więcej

Możliwość uruchamiania aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i Powerpoint, wbudowanych aplikacji jak kalendarz, dostępność portów USB i wielozadaniowość sprawiają, że komputer z systemem Windows jest potęgą produktywności.

Bądź w kontakcie i udzielaj się towarzysko

Łącz się ze znajomymi w aplikacjach społecznościowych, m.in. Twitter i Facebook. Rozmawiaj twarzą w twarz przez Skype lub wysyłaj wiadomości za pomocą wbudowanej poczty e-mail.

Różne urządzenia. Jedno doświadczenie.

Pracuj i baw się wykorzystując ekrany Twoich urządzeń – tablet, telefon, laptop z systemem Windows oraz Xbox.

Nie zapomnij o pakiecie Office na swoim urządzeniu.

Teraz Office 365 Personal oferuje pełną gamę aplikacji Office + dodatkowo aż 1TB wirtualnego dysku OneDrive!


Ikony produktów pakietu Office Dowiedz się więcej

Karta przedpłacona Windows

Mając kartę przedpłaconą Windows, można kupować i pobierać tysiące fascynujących aplikacji i gier ze sklepów Windows, Windows Phone lub Xbox. Karta oznacza bezpieczne zakupy - nie potrzeba podawać numeru karty kredytowej. Dodatkowo – to świetny prezent dla przyjaciół i bliskich.

Przykładowe aplikacje:

Karta przedpłacona Windows Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o Windows

Zależnie od urządzenia możesz poruszać się po systemie Windows za pomocą dotyku albo tradycyjnej myszy lub klawiatury. Najnowsza wersja systemu Windows ma funkcje których możesz jeszcze nie znać. Pokażemy Ci podstawy i ułatwimy pierwsze kroki.

Daj się uwieść

Korzystaj z menu paneli do robienia najczęstszych rzeczy, takich jak wyszukiwanie, udostępnianie łącz i zdjęć, podłączanie urządzeń czy zmiana ustawień.

  • Wyszukiwanie Wyszukuj konkretne rzeczy w danej aplikacji lub na całym komputerze.
  • Udostępnianie Udostępniaj znajomym pliki lub informacje bez wychodzenia z aplikacji, z której aktualnie korzystasz.
  • Panel Start Wracaj do panelu Start w dowolnym momencie.
  • Urządzenia Wyświetlaj i wykorzystuj urządzenia podłączone do komputera, takie jak drukarka czy telewizor.
  • Ustawienia Wyszukuj informacje, porady i ustawienia dotyczące swojego komputera i aplikacji, z której aktualnie korzystasz.

Kilka pytań i odpowiedzi

Masz pytania dotyczące uaktualnienia komputera, nowości systemu Windows 8 i początkowych wskazówek? Poniżej znajdziesz kilka zwięzłych odpowiedzi.

Jak zaktualizuję mój komputer do Windows 8.1? Oto sposoby aktualizacji systemu do Windows 8.1, zależnie od aktualnie używanej wersji Windows:
Jeśli korzystasz już z systemu Windows 8, możesz go nieodpłatnie zaktualizować do wersji Windows 8.1 w Sklepie Windows.
Jeżeli masz zainstalowany system Windows 7, możesz pobrać system Windows 8.1. Twoje pliki zostaną łatwo przeniesione.
Jeśli pracujesz w systemie Windows Vista lub Windows XP, musisz wykonać czystą instalację z płyty DVD. Przed zakupem płyty zapoznaj się z wymaganiami systemowymi.

Ile kosztuje Windows 8.1? Jeżeli korzystasz już z systemu Windows 8, nowy system jest nieodpłatny. Aby zaktualizować system do Windows 8.1, przejdź do Sklepu Windows. Jeśli pracujesz na wcześniejszej wersji systemu Windows, szczegółowy cennik znajdziesz w witrynie sieci Web preferowanego sprzedawcy.

Czy uda się zachować moje pliki, ustawienia i aplikacje? W wypadku uruchomienia komputera z nośnika instalacyjnego utworzonego po pobraniu pliku ISO, np. z płyty DVD lub dysku flash USB, podczas instalacji systemu Windows 8.1 nie będzie możliwe zachowanie dotychczasowych aplikacji, ustawień systemu Windows ani plików osobistych. Poniższa tabela przedstawia, co podczas aktualizacji da się zachować, zależnie od wersji systemu Windows zainstalowanej na komputerze.
Jeśli masz zainstalowany system Można zachować
Windows 8 Ustawienia systemu Windows, pliki osobiste, większość aplikacji.
Windows 7 Możesz zachować Pliki osobiste.
Windows Vista Nic – musisz dokonać rozruchu z nośnika i wykonać czystą instalację.
Windows XP Nic – musisz dokonać rozruchu z nośnika i wykonać czystą instalację.

Czy mogę zaktualizować system Windows z wersji 32-bitowej do wersji 64-bitowej? Jeśli Twój komputer ma procesor (CPU) zdolny obsłużyć technologię 64-bitową, ale aktualnie pracuje w 32-bitowej wersji systemy Windows, możesz zainstalować wersję 64-bitową systemu Windows 8, ale nie da się tego zrobić w ramach aktualizacji online. Musisz pobrać asystenta uaktualnienia, zapisać go na płycie DVD lub rozruchowym urządzeniu USB i z takiej płyty lub urządzenia zainstalować system Windows 8. Przy aktualizacji z wersji 32-bitowej do wersji 64-bitowej nie będzie możliwe zachowanie żadnych danych, ustawień ani aplikacji.

Czy podczas uaktualniania mogę zmienić język systemu? Najprostszym sposobem zmiany języka jest uaktualnienie systemu w języku aktualnie wybranym na komputerze, zachowując tym samym aplikacje, ustawienia i pliki, a następnie dodanie nowego języka. W wypadku zmiany języka w trakcie uaktualniania, nie będzie możliwe zachowanie aplikacji ani ustawień.

Co to jest Sklep Windows? Sklep Windows jest miejscem, w którym można wynajdywać aplikacje na swoje urządzenie z systemem Windows 8. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Sklep jest bezpośrednio wbudowany w system Windows 8, więc korzysta się z niego sprawnie i łatwo. Aby do niego przejść, wystarczy nacisnąć lub kliknąć kafelek Sklep.

Czy mogę korzystać z moich aplikacji na innych urządzeniach? Każdą z aplikacji zakupionych w sklepie Microsoft Store można zainstalować nawet na pięciu komputerach lub tabletach z systemem Windows 8. Aby zainstalować swoje aplikacje na innych urządzeniach, wystarczy otworzyć witrynę Microsoft Store na urządzeniu, na którym ma zostać dodana aplikacja, i nacisnąć lub kliknąć Twoje aplikacje – po czym wybrać daną aplikację i nacisnąć lub kliknąć Instaluj.

Mapa strony
Copyright © 1998-2017 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Engine NET Corner by Komputronik API Sp. z o.o.