Komputronik – Wrocław, Magnolia Park

Adres i dane kontaktowe


ul. Legnicka 58

54-204 Wrocław


+48 (71) 338 52 98

+48 696 035 842

magnolia@komputronik.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek : 9:00 - 21:00

Wtorek : 9:00 - 21:00

Środa : 9:00 - 21:00

Czwartek : 9:00 - 21:00

Piątek : 9:00 - 21:00

Sobota : 9:00 - 21:00

Niedziela : 9:00 - 21:00

Jak do nas dotrzeć


Klienci C.H. Magnolia Park mogą skorzystać z parkingu (2800 miejsc).


Akceptowane formy płatności


  • gotówka
  • karty płatnicze
  • raty
  • leasing GrenkeLeasing
  • Bony BonCard
  • Multi Bony Benefit Systems
  • Tax Free

Numer konta bankowego salonu


11 1160 2244 6825 5555 0023 4706

Pracownicy salonu

Sebastian Nieśpielak

Kierownik Salonu


sebastian.niespielak@komputronik.pl

+48 660 546 228

Tomasz Marciniak

z-ca Kierownika Salonu


tomasz.marciniak@komputronik.pl

+48 (71) 338 52 98

Damian Sosnowski

z-ca Kierownika Salonu


damian.sosnowski@komputronik.pl

+48 (71) 338 52 98

Zbigniew Szpala

Specjalista ds. Sprzedaży


zbigniew.szpala@komputronik.pl

+48 696 035 842

Maciej Rapior

Specjalista ds. Sprzedaży


maciej.rapior@komputronik.pl

+48 696 035 842

Tomasz Kwiatek

Specjalista ds. Sprzedaży


tomasz.kwiatek@komputronik.pl

+48 696 035 842

Maciej Kwiatkiewicz

Młodszy Doradca Klienta


maciej.kwiatkiewicz@komputronik.pl

+48 696 035 842

Bartosz Górecki

Młodszy Doradca Klienta


bartosz.gorecki@komputronik.pl

+48 696 035 842

Dawid Goncerz

Doradca Klienta


dawid.goncerz@komputronik.pl

+48 696 035 842

Serwis


Salon prowadzi usługi serwisowe. Szczegóły dot. realizacji napraw gwarancyjnych znajdują się tutaj (link).

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące działalności i funkcjonowania sklepu prosimy kierować na adres lukasz.kania@komputronik.pl

Zamówienia internetowe realizowane za pośrednictwem sklepu (odbiór osobisty), mogą mieć nieznacznie wydłużony czas odbioru w stosunku do informacji podanej na stronie.