Infolinia: 61 668 00 07
wszędzie
SZUKAJ
wyszukiwanie zaawansowane

Strefa Gier

Program VIP. Zobacz najnowszą gazetkę. Zobacz najnowszą propozycję AGD-RTV online!
Sprawdź nasze
wyprzedaże i promocje
Nie wiesz co kupić?
Sprawdź porady ekspertów
Sprawdź
nowy sklep Microsoft
.
Fifa 17

Gratka dla fanów futbolu już w sprzedaży. Nowy silnik graficzny Frostbite, zmiany w sposobie poruszania się zawodników oraz system aktywnej inteligencji sprawiają, że rozgrywka stała się jeszcze bardziej realistyczna. Gra dostępna w polskiej wersji językowej z komentarzami Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Polecamy również wersję na PS4 oraz Xbox One.

Zobacz produkt»
.
DELL Latitude E5570 [1917]

Biznesowy laptop, w którym położono nacisk na bezpieczeństwo danych. Oprócz czytnika linii papilarnych wyposażony został w czytnik SmartCard, dodatkowo uniemożliwiający dostęp do poufnych informacji osobom niepowołanym. Na uwagę zasługuje również wydajna konfiguracja z procesorem Intel Core i7 oraz matowa matryca Full HD.

Zobacz produkt»
.
Microsoft Xbox One S 500GB + Fifa 17 + Live 6m + Ea Access 1m

Nowa, wydajniejsza konsola wyposażona w technologię HDR (High Dynamic Range), która zapewnia wysoki poziom kontrastu oraz bogatsze i bardziej wyraziste kolory. W zestawie z cyfrową wersją gry FIFA 17 dla Xbox One i Windows 10, abonamentem Live Gold na 6 m-cy oraz miesięcznym dostępem do EA Access.

Zobacz produkt»
.
Rastar Ferrari 458 Speciale Czerwony 83500R

Licencjonowane jeździdełko wzorowane na sportowym modelu samochodu Ferrari 458 Speciale. Autko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów aby zapewnić bezpieczną zabawę i rozwój dziecka. Skórzane siedzisko oraz staranne wykończenia sprawiają, że auto robi wrażenie nie tylko na dzieciach.

Dostępny również w kolorze żółtym.

Zobacz produkt»
.
Garmin Fenix 3 HR – Silver Edition

Zaawansowany zegarek dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu. Umożliwia pełną kontrolę formy, obserwowanie poprawy własnych wyników, a także możliwość ich porównania z wynikami znajomych. Wyróżnia się asystentem odpoczynku, funkcją symulatora wyścigu oraz LiveTrack, która informuje znajomych o aktualnym położeniu.

Zobacz produkt»
Mapa strony
Copyright © 1998-2016 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Engine NET Corner by Komputronik API Sp. z o.o.